Denge Mali Müşavirlik – Kıbrıs Şirket

Atom Sok. Kyrenia 4 Apartmanı No:2
(Vergi Dairesi Karşısı) Girne, KKTC
Çalışma Saatlerimiz
P.tesi - Cuma 9.00 - 16.30

Ümit Erhun 1985 yılı Londra doğumludur.Lise eğitimini Türk Maarif Kolejinde tamamlamıştır. 2005 yılında İngiltere Essex üniversitesinde muhasebe ve finans bölümünden mezun olmuş ve 2010 yılına kadar İngiltere’de ve KKTC’de büyük muhasebe şirketlerinde yönetim kadrolarında çalışmış, küçük ve büyük şirketlerin, bankaların, uluslararası şirketlerin(İngiltere,KKTC,Türkiye ve Gürcistan) denetim ve hesaplarını yapmış, bu süreçte eğitim ve sertifika programlarına katılmış, 2010 yılının sonunda ise yetkili muhasip ve murakıplık belgesini almıştır. YMM olarak görev yapmaktadır.

Olgaç Uçar ise 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise eğitimini Çankaya Lisesinde tamamladıktan sonra, 2008 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Maliye ve Ekonomi eğitimi almış günümüze kadar geçen sürede Türkiye’de ve KKTC’de önemli kuruluşlarda çalışmış, vergi konusunda bir çok seminer, eğitim ve sertifika programını başarıyla tamamlamıştır. Yatırım danışmanlığı, offshore ve serbest bölge şirket kurulumları bunların takibi ve sorunların çözümü, uluslararası şirket türleri kurulumları, uluslararası lisanslar, yutdışı banka para ve kambiyo konuları üzerine uzmanlaşmıştır. Denetçi ve YMM olarak görev yapmaktadır.

Denge Muhasebe ve Mali Müşavirlik Bürosu 2011 yılından bu yana Girne, KKTC’de hizmet vermektedir. Faaliyetleri arasında şirket kurulumları, offshore ve Serbest bölge şirket uzmanlığı, vergi hukuk danışmanlığı, muhasebe hizmetleri ve kambiyo mevzuat danışmanlığı hizmetleri bulunmaktadır.

Neden Denge Mali Müşavirlik?

Daima Hızlı
Akıllı Çözümler

Daima hızlı ve akıllı çözümler üretmek için araştırıyor, sizler için en uygun olan yol haritasını izliyoruz.

Hızlı Süreç
Yönetimi

Gereksiz prosedürleri bir kenara bırakarak hedeflerinize en erken şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli Disiplinli
Organizasyon

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizinle diyalog halinde olarak istediğiniz bilgilere anında ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sürekli
Ulaşılabilirlilik

Bizlere daima ulaşabilmeniz adına birçok kanalda kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sorularınız ve aklınıza takılan her şeyin cevabı, bir telefon uzağınızda.

Çok Yönlü
Düşünme

Amacımız; düşünce ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek sizin için daha avantajlı olanı bulmak, yeni çözüm yolları ile işinizi kolaylaştırmak…

Güvenilir
Hizmet

Sürecin her yanında yanınızda bulunuyoruz, unutmayın, “yükseklere çıkarken yanınızda daima güvenilir birileri olmalıdır.”

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, Denge Muhasebe ve Mali Müşavirlik Ofisi  olarak meslek ahlakı, şeffaflık, dürüstlük, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden siz müşterilerimizin soru ve sorunlarını kendi sorunlarımız bilerek, bizlere emanet ettiğiniz şirketleriniz için güvenilir, yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sınırsız müşteri memnuniyeti için beklentilerin ötesinde çözüm odaklı hizmet sunmaktır.

 

Vizyonumuz, ekonomi ve vergiyle ilgili her alanda kalite standartlarımızdan taviz vermeyerek en kaliteli hizmeti vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak, KKTC’de bu işin kurumsal bir altyapıda yapılabilmesini sağlamak, sektöründe marka ve lider bir şirket olmak.

  • Daima Güvenilir Hizmet
  • Profesyonellik Anlayışı
  • Hızlı Çözümler
  • Fark Yaratmak
  • Daima Gelişmek
  • Sektörü Takip Etmek

Yeteneklerimiz

FİNANS HİZMETLERİ 100%
YATIRIM DANIŞMANLIĞI 100%
ŞİRKET KURULUMU 100%
VERGİ HUKUK DANIŞMANLIĞI 100%

TAKIM

WhatsApp'ı aç
Merhaba! 👋
💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?